fırat çöloğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

fırat çöloğlu resimler hayatı müzik şarkı sözleri video oyun eğlence tanışma arkadaşlık yani herşey var

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

temmuz karikutal

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

temmuz karikutal Empty
MesajKonu: temmuz karikutal   temmuz karikutal Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:49 pm

Merhaba Temmuz.. uzun bir aradan sonra sevenlerin ile buluşmak için tekrar kamera karşısına geçeceksin..Peki bu süreç içerisinde neler yaptın tatilin nasıl geçti ?
Evet, bu yüzden bayağı bir heyecan yapmış durumdayım. Özledim kamerayı, ekibi, kısacası herşeyi… Bu boşlukta tabiki bütün sezonun yorgunluğunu üzerimden atabileceğim sessiz bir yerde dinlendim.
Tatilimi bodrumda yaptım. Ama genelde sessiz sakin oturarak ve kafa dinleyerek geçirdim. Yorgunluk kalmadı, kendimi yeni sezona hazır hissediyorum.
Hayranlarınız çok merak ediyor..Kız arkadaşınız var mı ?
Kız arkadaşım yok. Ama yaklaşık 6-7 aydır aşk duygusunu çok yoğun yaşıyorum. Biraz duygusal ve içine kapanık bir yapıya sahip olduğum için, genelde aşkı ciddi düşünebileceğim kişilerle yaşamayı tercih ediyorum.
Şuan bu duyguları beslediğim kişinin, belirttiğim kriterlerde olduğunu bildiğim için çok değer veriyorum. Yaşımızın genç olmasına rağmen herkes belki “Bu yaşta ciddi aşk düşünülmez” diye bakıyor olabilir.
Benim en büyük hayalim, herşeyi paylaşabileceğim ve şuanda hissettiğim duyguları tamamen hakeden birisiyle seviyeli bir ilişki yaşayabilmek. Tamamen duygusal olan bir aşk adamıyım diyebilirim =).
Bu iyimi kötümü bilmiyorum. Duygusal olan taraf her zaman kaybeder derler aşkta. Ama herşey kader kısmet diyerek bu sorudan kaçıyorum hemen =)
Siz okul zamanlarınızda nasıl bir öğrenciydiniz ?
Ben lise dönemimde, çok sessiz, içine kapanık, hocaları tarafından sevilen bir öğrenciydim. Tek kötü yanım derslerimin kötü olmasıydı. Onuda zamanla düzelttim. Benden şikayetçi olan bir öğretmenim ve arkadaşım
olmadı. İnsan bunun eksikliğinide yaşıyor =).
Birlikte aynı projede yer almak istediğiniz kişiler var mı?
Bu soru, önceki röportajlarımda da geldi. Ve cevaplamaktan en çok keyif aldığım soru sanırım bu. Herşeyin başında en çok çalışmak istediğim isim Uğur Yücel. İster yönetmen olarak, ister oyuncu olarak hiç
farketmez. Uğur Yücel’le çalışmak çok istiyorum. Bunun dışında, Bennu Yıldırımlar, Demet Evgar, Fikret Kuşkan, Selçuk Yöntem, Timuçin Esen, Engin Günaydın gibi isimler ile çalışmak beni çok büyük tecrübe
sahibi yapar. Yönetmenlerden Türkan Derya Güven ve Ahmet Uluçay ile çok çalışmak isterdim. Ahmet Uluçay’ın hayat hikayesi beni çok etkiliyor. “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak” filmini hayranlıkla izlemiştim.
Arka Sıradakiler dizisi hayatınıza neler kattı, neleri değiştirdi ?
Arka Sıradakiler hayatımın akışını tamamen değiştirdi. Oyunculuk için 2000′den beri birşeyler yapmaya çalışan, ufak tefekte yapan birisiydim. Ama bunun yanında gercek anlamda futbol ve kamera arkası ile ilgileniyordum.
Her ne kadar lisanslı futbol oynuyor olsamda, çok önemli bir televizyon kanalında kamera arkasında çalışsam da, aklımın kenarında her zaman hayalimi süsleyen bu oyunculuk vardı. Hatta bu hayalimin o kadar peşinden koştumki…
Televizyon kanalında çalışırken, oyunculukla ilgili bazı teklifler alıyordum. Bunların görüşmesine gidebilmek için, mesai saati içerisinde odayı boş bırakıp görüşmeye gidip gelirdim. Ki bulunduğum oda
kanalın en yoğun geçen, canlı yayınların dakikalara kısıtlı işler yaptığı odaydı. Ve görüşmeye gidip gelmem en az 2 saat sürerdi. Böyle riski göze alıyordum oyunculuk görüşmeleri için… Bazı iş arkadaşlarım bu konuda
bana yardım ederlerdi. Benim yerime odada dururlardı. Böyle keyifli ve adrenalini yüksek hikayelerim oldu. Ama hiç bir zaman pes etmedim, hep mücadele ettim. Daha sonrasında Arka Sıradakiler görüşmesinde
Birol Güven ve Hamdi Alkan ile tanıştık. Kendileri projeye uygun gördüler. Şimdi mutlu bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. İnsan eskisi kadar rahat olamıyor tabiki dışarıda. Sonuçta tanınıyorsunuz, seviliyorsunuz.
Kendinize ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Daha düzenli ve daha dikkatli yaşamayı öğretti Arka Sıradakiler bana. Ayrıca ufakta olsa bir organizasyonda “En iyi çıkış yapan genç erkek oyuncu” ödülü aldım.
Bu plaket beni çok heyecanlandırdı. Bunun dışında diziden muhteşem arkadaşlıklar kurmamı ve Birol hoca ile Hamdi hocayı hayatıma soktu Arka Sıradakiler. Bu yüzden mutluyum…
‘’Yadigar’’ karakteri halktan nasıl bir tepki alıyor ?
İnanılmaz güzel tepkiler alıyorum. İnsan yaptığı işle ilgili dışarıdan böyle güzel tepkiler alınca o kadar çok mutlu oluyor ki… Bu anlatılmaz yaşanır. Arka Sıradakiler’e başladığımız 40 bölüm oldu. Sezon finalini yaptık.
İnanın 1 tane kötü tepki ile karşılaşmadım dışarıda. Çoğunlukla yanıma gelmekten çekinenleri görüyorum, ama gelenlerle de sohbet etmekten keyif alıyorum. Onların o güzel cümlelerini dinlemek, onlarla sohbet etmek
hoşuma gidiyor. Umarım ikinci sezonda bu şekilde olumlu tepkiler almaya devam ederim. “Eda’nın peşinden çok koşuyorsun artık sevgili olun, sevdiğini daha çok belli et” diyorlar. Çoğunlukla aldığım tepki bu…
Dizide ki rolünüz ile benzer yanlarınız var mı ?
Pek bir benzer yanım yok. 1-2 ufak benzerlikler dışında… Ben okul hayatımda Yadigar’dan çok farlı bir karakterdim. Daha içine kapanık, daha sessiz… Ki hala öyleyimdir gerçek hayatta… Ama benzeyen yanlarımız şunlar.
Yadigar arkadaşlarına çok değer veriyor. Belli etmesede arkadaşları onun için çok değerli. Onlar için yapmayacağı fedakarlık yoktur. Evet bende gerçek hayatta aynen böyleyim. Bunun dışında Yadigar aylardır aşık olduğu
kıza yani Eda’ya bir türlü açılamadı. Yavaş yavaş yanaşıp temiz kalbiyle sohbet etmeye çalışıyor =). Bende aşık olduğum ve değer verdiğim kişiye kolay kolay açılamam. Aslında açılamamak demeyelim de, acele etmem. Karşılıklı
duygularımızdan tam emin olduktan sonra hissettiklerimi söylerim. Benzer yanlar bunlar…
Hobileriniz nelerdir,boş vakitlerinizi nasıl değerlendirirsiniz?
Boş zamanlarımı genelde arkadaşlarımla geçirmeyi tercih ediyorum. Bunun dışında kalan vakitlerde, ablamla beraber işlettiğimiz Mandalina Casting ‘de bulunuyorum. Yani yine çalışıyorum =). Ve bilgisayar başında
devamlı arayış içindeyimdir. Her konuda araştırma yapmayı seven bir yapıya sahibim. Bazen saatlerce otururup çeşitli araştırmalar yaparım.
Ve son olarak hayranlarınıza söylemek istediğiniz şeyler var mı ?
Onların ilgisi benim kendime olan özgüvenimi iki kat daha arttırıyor. O yüzden onlardan tek ricam, onlara bu siteden mesaj atamasakta takip ettiğimizi bilsinler. Ona göre yorumlarına devam etsinler. Bende elimden
geldiğince onların ilgisine laik olmaya çalışıyorum. Umarım Arka Sıradakiler senelerce gider ve senelerce onlardan ayrılmam. Hayatımdaki mutluluğumun sebebi, yaptığım işten olumlu tepkiler almak. Bu olumlu tepkiyide
onlardan aldığım için, az öncede belirttiğim gibi onlar hayatımın en önemli parçacıkları
http://firat12.yetkinforum.com

temmuz karikutal
1 sayfadaki 1 sayfası